جستجو در وب سایت

www.rayacall.com

info@rayacall.com

02191301330

مستقر در شتابدهنده دانشگاه صنعتی شریف

درباره ما

رایاکال یک پلت­ فرم خدمات کامپیوتر می­ باشد که در سال ۱۳۹۹ توسط جمعی از دانش آموختگان دانشگاه­ های ممتاز کشور تاسیس شد. هدف از تاسیس رایاکال، بهبود وضعیت بازار خدمات کامپیوتری و ساماندهی این بازار پر مخاطب بوده است.

رایاکال با رویکرد ایجاد شفافیت در بازار و ارائه خدمات نوین، قصد دارد تا با تعریف سطح جدیدی از خدمت­ رسانی، تجربه ای تازه از کیفیت خدمات کامپیوتری را در اختیار مخاطبان بگذارد.

اگر نیاز به خدمات کامپیوتری پیدا کردید، رایاکال با دو نوع سرویس در خدمت شماست.

سرویس تلفنی

در این سرویس، متخصصان رایاکال از طریق تلفن با شما مکالمه کرده و مشکل شما را حل می کنند. در صورت لزوم و با تایید شما متخصصان می توانند از راه دور به کامپیوتر یا لپ تاپ شما متصل شده و اقدام به رفع مشکل نمایند. این سرویس در حال حاضر موقتا غیر فعال می باشد.

سرویس حضوری

در این سرویس، متخصصان رایاکال برای حل مشکل به صورت حضوری به محل مورد نظر شما مراجعه می کنند. این سرویس که به نوعی کلاسیک ترین سرویس خدمات کامپیوتری به حساب می آید، توسط متخصصان خبره و آموزش دیده رایاکال و با کیفیت بسیار بالا انجام می شود.

 

فقط کافی است تلفن خود را برداشته و با شماره ۹۱۳۰۱۳۳۰-۰۲۱ تماس بگیرید، و یا وارد سایت رایاکال شده و درخواست خود را ثبت نمایید. تیم پشتیبانی رایاکال مجرب ترین متخصصان را برای حل مشکل در اختیارتان قرار می دهد و تا حل کامل مشکل در کنار شما خواهد بود. یادتان باشد که هر دو نوع سرویس رایاکال دارای ضمانت ۱۴ روزه بوده و در صورت بروز مشکل برای خدمات ارائه شده، بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای، مشکل شما مجددا برطرف خواهد شد.

محور اصلی خدمات رایاکال، رضایت شماست و ما بی وقفه در تلاشیم تا هر بار تجربه بهتر و دلچسب تری را نصیب شما کنیم، تجربه ای که به حق شایسته آن هستید.
rayacall